Topel obrok v času šole na daljavo

Ministrstvo nas je ob koncu minulega tedna pozvalo k zagotavljanju toplega obroka (kosila) v primeru izobraževanja na daljavo. Slednje bi se naj omogočilo učencem, ki jim pripada subvencija kosila.

Naša šolska svetovalna služba je v petek, 6.11.2020, vse naše upravičence v zvezi s tem seznanila in zbrala prijave po telefonu. Ker naši učenci prihajajo kar iz 25 različnih občin, smo se dogovorili z drugimi lokalnimi šolami za prevzeme kosil pri njih, mi jim pa bomo stroške povrnili. Za sodelovanje, vso pomoč in trud smo jim zelo hvaležni.

Kar nekaj staršev je odklonilo možnost obroka. V primeru, da si v zvezi s tem premislite ali imate še kakšna druga vprašanja pa nas obvestite na 02 522 30 85.

Lepo vas pozdravljamo.
Brina in Jožica, šolski svetovalni delavki