Obvestilo 20.1.2021

Dragi starši,

od ponovnega odprtja šole je minilo že nekaj časa. Veseli smo, da pouk poteka v šoli in to brez večjih zapletov. Ker želimo, da tako tudi ostane, vas ponovno spominjamo kako pomembno je, da v šolo prihajajo samo zdravi učenci.

To pomeni, da učenci nimajo nobenega od naslednjih znakov: povišana telesna temperatura, kašelj, driska, nahod (izcedek iz nosu, pogosto kihanje), glavobol, slabo počutje, utrujenost, boleče žrelo, težko dihanje.

Ko niste sigurni ali je otrok dovolj zdrav za prihod v šolo, se vedno raje odločite za bolj varno možnost, kar pomeni, da naj ostane doma dokler bo povsem zdrav.

Hvala, da nam pomagate zagotavljati varno in zdravo učno okolje.

Želimo vam vse dobro in vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica:

mag. Metka Rovšek Kuharič