ŠPORTNI DAN – POHOD DO EXPANA IN SLOVENSKI DAN ŠPORTA

V petek, 23. 9. 2022 smo se učenci in učitelji starejših oddelkov posebnega programa v sklopu športnega dne odpravili na pohod do Expana. Ta dan smo izkoristili, ker ravno praznujemo slovenski dan športa. V okviru tega pa je bilo na Expanu organiziranih mnogo različnih športnih dejavnosti. Udeležili smo se skupnega razgibavanja s plesno šolo Zeko, se preizkusili v Paintball-u, namiznem tenisu, jogi, igralih, motoričnem parku, lokostrelstvu in se celo peljali s pravim čolnom po Soboški Kamenšnici, kar je bilo še posebej lepo doživetje. Vsi smo športali ter pri tem zelo uživali hkrati pa  sklenili, da tudi v prihodnjem šolskem letu športni dan načrtujemo na dan, ko po vsej Sloveniji slavimo šport.

Jana Berden, razredničarka PPVI III/IVb