Erasmus+ Digital PER_SEN – LTTa delavnica v Atenah v Grčiji

V začetku maja smo se udeleženci projekta Erasmus+ Digital PER_SEN udeležili LTTa delavnic v Atenah v Grčiji. Na delavnicah smo načrtovali in izdelovali digitalni priročnik za učitelje “Kako narediti digitalna gradiva?”, ki jih bo vodil pri izdelavi digitalnih gradiv za svoje učence. Kmalu bo na spletni strani projekta objavljenih več kot 700 digitalnih učnih gradiv v sedmih jezikih za učence s posebnimi potrebami. Obiskali smo Srednjo specialno poklicno šolo Atene in Specialno poklicno šolo (EEEK) Agios Dimitrios, kjer smo spoznali njihov šolski sistem in ideje dobre prakse prinesli v Slovenijo. Do konca projekta nas loči še nekaj mesecev. V tem času bomo pripravili izobraževanja za sodelavce in druge učitelje.