Erasmus+ projekt Digital PER_SEN, LTTa – Slovenija

V mesecu marcu 2023 smo na Osnovni šoli IV v okviru LTTa gostili partnerje Erasmus+ projekta Digital PER_SEN. Dogovarjali smo se o evalvaciji digitalnih učnih gradiv. Učitelji jih bodo preizkusili v razredih z učenci, jih ocenili in nam podali povratno informacijo. Nato bomo digitalna gradiva izboljšali in objavili v virtualni knjižnici na spletni strani projekta. Predstavili smo jim naše razrede, učence in kako na naši šoli v pouk vključujemo IKT in digitalna učna gradiva. Na sestankih smo se dogovarjali o evalvaciji digitalnih učnih gradiv in uporabi v razredu. Najbolj jih je navdušil nastop pevskega zbora in nastop z bobni. Iskreno se zahvaljujemo vsem sodelavcem za razumevanje in fleksibilnost tekom obiska partnerjev ter vsem, ki so sodelovali pri pripravi in izvedbi.

Hvala.