NASTOP V VRTCU ODRANCU

V torek, 21. 5. 2024 smo se s šolskim kombijem odpeljali na obisk v vrtec Mavrica v Odrance. Otrokom smo pričarali pravljično vzdušje z gledališko predstavo Repa Velikanka. Otroke smo vključili v našo predstavo tako, da so pomagali priklicati živali, ki so sodelovale pri puljenju repe. Na koncu se je na srečo vse dobro izšlo in vnovično smo repo, s skupnimi močmi, izpulili. Veselje in zadovoljstvo je bilo obojestransko. Mi smo bili veseli, da smo otrokom polepšali dan v vrtcu, oni pa so nam pričarali nasmehe s svojo iskrenostjo in prijaznostjo. Po nastopu je sledila zaslužena pijača in prigrizki. V nas pa odmeva misel iz knjige: »Tudi če si majhen kot miška, lahko prispevaš za skupno dobro!«. Naj omenjena misel vodi tudi vas.

Urška Car in Jana Berden